RELACJE Z WYDARZEŃ

III HR TRENDS FOR PHARMA

Już po raz trzeci reprezentanci działów HR firm farmaceutycznych oraz eksperci wspierający zarządzanie personelem spotkali się podczas HR Trends for Pharma, 16 marca w Warszawie, by poprzez wzajemną inspirację i wymianę najlepszych praktyk ulepszać kluczowe aspekty zarzadzania pracownikami w swoich firmach oraz dostarczać biznesowi zasoby ludzkie na każde stanowisko i każdy czas. Uzupełnieniem konferencji była druga edycja „Warsztatów dla HR-owców, którzy zapomnieli o sobie…”, która odbyła się 17 marca.

HR Trends

V DISTRIBUTION AND LOGISTIC STRATEGIES FOR PHARMA

W dniach 12-13 kwietnia 2017 w Warszawie odbyła się V edycja konferencji Distribution & Logistics for Pharma – unikalnego na rynku polskim spotkania profesjonalistów odpowiedzialnych za łańcuch dostaw w firmach farmaceutycznych, reprezentujących jego kolejne ogniwa.
Konferencja wyróżniająca się możliwością spotkania w gronie praktyków po raz kolejny stała się doskonałym miejscem do wymiany bogatych doświadczeń, – a co Państwo potwierdziliście w ankietach ewaluacyjnych – dobór tematów oraz prelegentów sprawił, że zostały omówione najbardziej istotne zagadnienia w dystrybucji i logistyce z punktu widzenia różnych podmiotów farmaceutycznego łańcucha dostaw, dając Uczestnikom szeroką perspektywę.

DISTRIBUTION AND LOGISTIC STRATEGIES FOR PHARMA

VI POLAND PHARMA COMMERCE FORUM

VI Poland Pharma Commerce Forum - doroczna platforma spotkania, dyskusji, wymiany innowacji i inspiracji „ponad podziałami”, organizowana przez Blue Business Media, odbyła się w dniach 24-25 czerwca 2015 r. w Hotelu Courtyard by Marriott. Swoją obecnością spotkanie zaszczyciło tradycyjnie grono ponad stu Prezesów, Członków Zarządów, Dyrektorów i reprezentantów top managementu – firm z  sektora farmaceutycznego i dystrybucji farmaceutycznej.

POLAND PHARMA COMMERCE FORUM

VI eM@RKETING & MULTICHANNEL STRATEGIES FOR PHARMA

I stało się! Ponad 190 uczestników - osób odpowiedzialnych za komunikację multikanałową z 87 firm farmaceutycznych dystrybucyjnych i wspierających sektor odbyło pierwszy wspólny lot kosmiczny pod hasłem „Discover to Innovate!” Piąta jubileuszowa edycja „e-m@rketing & multichannel strategies for pharma” została zorganizowana przez Blue Business Media w dniach 4-6 listopada 2014 r. Spotkanie dobitnie potwierdziło, że komunikacja wielokanałowa, wykorzystująca narzędzia cyfrowe to trend, który niebywale nabiera rozpędu w branży farmaceutycznej.

eM@RKETING & MULTICHANNEL STRATEGIES FOR PHARMA

V FIELD FORCE & SALES EXCELLENCE FOR PHARMA

Już od pięciu lat spotykamy się co roku w grudniu w unikalnym eksperckim gronie profesjonalistów odpowiedzialnych za sprzedaż w sektorze farmaceutycznym podczas „Field Force & Sales Excellence for Pharma”, by ulepszyć wszelkie aspekty strategii i taktyk sprzedażowych (ze szczególnym naciskiem na FF) na branżowym rynku. Tegoroczna konferencja odbyła się Warszawie w dniach 3-4 grudnia, a poprzedzona była jednodniowymi warsztatami „Future Field Force”.

FIELD FORCE & SALES EXCELLENCE FOR PHARMA